Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter

Producenci

CHITOBON 60 kapsułek

CHITOBON 60 kapsułek

Chitobon to naturalny preparat dla osób z nadwagą oraz nieprawidłowym poziomem cholesterolu.

Więcej szczegółów


29,90 zł

Preparat pochodzenia naturalnego. Polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie. Ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Działanie poszczególnych składników: Chitosan. Naturalna substancja , która zmniejsza wchłanianie tłuszczy i cholesterolu z przewodu pokarmowego, przez co obniża ich poziom we krwi. Ponadto dzięki właściwościom pęczniejącym wypełnia żołądek, hamuje apetyt, ograniczając tym samym ilość przyjętego pokarmu. Chrom organiczny (drożdże chromowe). Poprzez wspomaganie działania insuliny zapobiega nadmiernemu spadkowi poziomu glukozy we krwi, to z kolei osłabia wzmożony apetyt na słodycze. 

Wskazania:

- nieprawidłowy poziom cholesterolu
- dla osób otyłych lub z nadwagą
- nadmierne łaknieniePrzeciwskazania:

Uczulenie na składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.Skład:

Skład 1 kapsułka:
Chitosan 500 mg
Chrom organiczny 10 mcg czystego chromu
 Uwagi:

W przypadku stosowania preparatu przez dłuższy czas wymagane jest podawanie vit. A, D3 i E. Preparaty witaminowe a także inne leki stosowane w tym samym czasie należy spożywać 2 godziny przed lub po spożyciu Chitobonu. Osoby z niewydolnością nerek przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.Sposób użycia:

Spożywać 2-3 razy dziennie po 3 kapsułki 20 min. przed jedzeniem popijając 1 szklanką wody. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  • Dawkowanie: 6-9 kapsułek dziennie
  • Ilość kapsułek: 60
  • Ilość substancji czynnej: 500 mg chitosan 10 mcg chrom organiczny

30 inne produkty z tej samej kategorii: