Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter

Producenci

ORGANIZM BEZ PASOŻYTÓW PARA FARM

ORGANIZM BEZ PASOŻYTÓW PARA FARM

Zwierzęta odrobaczamy regularnie co rok. KIEDY OSTATNIO ODROBACZYŁEŚ SIEBIE? Proponujemy, aby Twój organizm był wolny od pasożytów...

Więcej szczegółów


34,50 zł

Mieszanka płynnych maceratów ziół z preparatu Para Farm została opracowana w taki sposób, aby wzmacniać układ pokarmowy i immunologiczny, oczyszczać organizm oraz ułatwiać walkę z pasożytami, grzybami i bakteriami. Para Farm dodatkowo przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, zapobiegając nawrotom zakażeń drobnoustrojami.

Preparat Para-Farm na odrobaczenie przeznaczony jest do stosowania u osób dorosłych jak i u dzieci, już od trzeciego roku życia !

Dzieci są grupą szczególnie narażoną na zakażenie pasożytami, co wynika z jeszcze nie w pełni ukształtowanych nawyków higienicznych (kontakt ze zwierzętami, zabawy w piaskownicy, smakowe poznawanie świata- co do ręki to do buzi).

Krople ParaFarm oczyszczają organizm z toksyn i z fragmentów pasożytów. Składniki preparatu Para Farm chronią organizm przed wtórnym zatruciem, a także likwidują bakterie i grzyby bytujące w przewodzie pokarmowym. Stosowanie kropli Para Farm wpływa również na wzmocnienie układu immunologicznego (co pozwoli uniknąć ponownego zakażenia). Ponadto krople ParaFarm działają rozkurczowo, zapobiegają niestrawności i przeciwdziałają wzdęciom.

Działanie:

- stwarza niekorzystne warunki dla rozwoju pasożytów
- zapobiega niestrawności
- działa bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo
- wzmacnia układ immunologiczny i pokarmowy
- oczyszcza organizm
- przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

 

Skład:

glicerynowo-wodny wyciąg z ziół:
- ziele piołunu - 24%
- korzeń omanu - 24%
- ziele tymianku - 16%
- liść szałwii - 14%
- owoc kopru włoskiego - 9%
- ziele macierzanki piaskowej - 9 %
- korzeń prawoślazu - 2%
substancje pomocnicze: sorbinian potasu (substancja konserwująca)Uwagi:

preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.
Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników.
Preparat standaryzowany na zawartość tujonów, których ilość nie przekracza 0,025 mg/g. Preparat zawiera 60-65% gliceryny.
 


Sposób użycia:

dorośli: dwa razy dziennie po 40 kropli (dwa razy dziennie po 2 ml) na 30 minut przed posiłkiem przez okres 7 dni.
dzieci powyżej 3-ego roku życia: dwa razy dziennie po 15 kropli (dwa razy po 0,75 ml) 30 minut przed posiłkiem przez okres 7 dni.

Nie należy stosować preparatu częściej niż raz na trzy miesiące. Maksymalna dawka dzienna wynosi 80 kropli (4 ml). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety  • Pojemność: 30 / 85 ml

19 inne produkty z tej samej kategorii: