Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter

Producenci

HEPA-COMPLEX

HEPA-COMPLEX
Doskonale łagodzi uczucie ciężkości po posiłkach, chroni wątrobę i poprawia trawienie. Zawiera karczoch, mniszek, miętę, kminek i jałowiec.Więcej szczegółów

Na sprzedaż W obniżonej cenie!
15,90 zł

17,90 zł

HEPA-COMPLEX zwiększa wydzielanie żółci i soku trzustkowego przez co doskonale wpływa na redukcję uczucia ciężkości po ciężkostrawnych posiłkach. Wspomaga trawienie i lagodzi wzdęcia. Chroni wątrobę przed działaniem toksyn, leków i alkoholu.
  

Skład:

Karczoch zwyczajny (ziele) - wykazuje działanie żółciopędne, przeciwmiażdżycowe, doskonała naturalna ochrona wątroby, a także stosowany bywa przy dolegliwościach trawiennych.

Mniszek lekarski (korzeń) - działanie żółciotwórcze i żółciopędne, moczopędne oraz wzmagające apetyt. Mniszek stosowany jest w zaburzeniach odpływu żółci, w zaburzeniach trawienia jak również w przypadku braku apetytu.

Mięta (liść) - pobudza trawienie i łaknienie, działa żółciopędne oraz rozkurczowo, a także uspokajająco i przeciwbakteryjne; jest stosowany leczniczo przy dolegliwościach kurczowych w okolicach żołądka i jelit, a także pęcherzyka i dróg żółciowych.
Kminek (owoc) - stosowany jest w zaburzeniach trawienia, przy kurczowych dolegliwościach przewodu pokarmowego, wzdęciach i uczuciu pełności. Wspomaga naturalne wydzielanie soków trawiennych, przez co reguluje procesy trawienne organizmu.

Jałowiec (owoc) - stosuje się go w stanach zapalnych dróg moczowych i zaburzeniach trawienia. Wykazuje działanie moczopędne, bakteriobójcze, żółciopędne oraz pobudzające trawienie.

Wszystkie składniki preparatu wpływają w sposób naturalny na regenerację wątroby.
 


Sposób użycia:

- profilaktycznie, średnio 1 tabletka dziennie + naturalna witamina C, która wspomaga funkcjonowanie i ochronę wątroby;
- po ciężkostrawnych posiłkach, przy wzdęciach, a także po spożyciu alkoholu: do 6 tabletek dziennie + naturalna witamina C, obficie popijając

  • Ilość tabletek: 60

27 inne produkty z tej samej kategorii: