KATEGORIE

Producenci

Zaloguj się

Sonda

Jakie produkty, Twoim zdaniem, powinniśmy wprowadzić do oferty?

O nas

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.


Nasza firma PHU Szanta działa na rynku od 1992r. Jest jedną z pierwszych w branży zielarskiej w naszym rejonie.

 Sklep Internetowy Ziołowa Apteka powstał na bazie istniejącego już sklepu zielarsko-medycznego Natura z siedzibą w Toruniu przy ulicy Wojska Polskiego 43e. Zajmujemy się sprzedażą ziół, leków ziołowych, suplementów i kosmetyków leczniczych. Dysponujemy miłą i profesjonalną kadrą.

Dane firmy:

PHU Szanta

Sklep Zielarsko-Medyczny "Natura"

ul. Wojska Polskiego 43e

87-100 Toruń

NIP: 879 100 21 39

Nr konta: 07 1020 5011 0000 9302 0109 8938

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@ziolowaapteka.pl lub telefonicznie pod numerem 56 6572072, a także do odwiedzenia naszego sklepu osobiście.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Ziołowa Apteka

Informacja

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, nie mogą być zastępstwem profesjonalnego medycznego doradztwa. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania związanego z terapią radzimy poinformować swojego lekarza o takim zamiarze. „Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu".

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemy Cię o nowościach i promocjach w sklepie, a także rabatach specjalnych dla naszych subskrybentów!

Statystyki

Produktów:
1678
Kategorii:
84
Nowości:
1
Promocje:
11

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl