Producenci

Zaloguj się

KRZEM ORGANICZNY ARTHROSIL CHONDROITYNA, GLUKOZAMINA NA STAWY W PŁYNIE 500ml GLYKAN INDUSTRIES

STAWY, MIĘŚNIE, KOŚCI
120
PLN
KRZEM ORGANICZNY ARTHROSIL CHONDROITYNA, GLUKOZAMINA NA STAWY W PŁYNIE 500ml GLYKAN INDUSTRIES
in_stock
Dostępność:
towar dostępny
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 120,00 zł
Cena netto: 111,11 zł
szt.

Arthrosil to suplement diety w płynie o bardzo dużej zawartości krzemu organicznego (2500 mg/1 litr), wzbogacony o siarczan chondroityny i siarczan glukozaminy stworzony dla osób borykających się z bólami stawowymi i dla sportowców.Cechuje się 85% przyswajalnością. Wolny od parabenów, konserwantów, GMO, pestycydów i innych środków konserwujących.Forma płynna zwiększa dostępność biologiczną i ułatwia wchłanianie. 

Krzem organiczny to makroelement drugorzędowy którego stężenie zmniejsza się z wiekiem nawet o 80%. Jego niski poziom w organizmie zwiększa ryzyko miażdżycy, złamań oraz zaniku i deformacji chrząstki stawowej. 

Główne zalety krzemu:

  • przeciwdziała (jako ochronny koloid) - krystalizacji mineralnych składników w drogach moczowych
  • utrudnia odkładanie blaszek lipidowych w ścianach naczyń krwionośnych
  • swoją obecnością przeciwdziała wbudowywaniu się związków wapnia, powodujących kruchość naczyń i liczne choroby na tle miażdżycowym
  • zapobiega deformacji chrząstki stawowej


Siarczan chondroityny stymuluje substancje produkujące  proteoglikany  i poprawia regenerację uszkodzonych chrząstek stawowych. Jako główny składnik substancji międzykomórkowej chrząstki wspomaga tkankę łączną, dzięki czemu organizm ludzki jest bardziej odporny na kontuzje. Chrząstka chroni kości przed przemieszczaniem się względem siebie i wspomaga redukcję tarcia.

Niedostatek chondroityny przyczynia się do bólu stawów i objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Niedobór może być również czynnikiem w zespole suchego oka, łuszczycy i choroby wieńcowej.

Siarczan glukozaminy jest niezwykle istotny dla stabilizacji macierzy chrząstki - stymuluje syntezę cząsteczek, które służą jako środek poślizgowy.

Glukozamina ma znaczący wpływ na zapobieganie procesom degeneracyjnym narządu ruchu i jest substancją podwyższającą odporność. Stanowi cenny środek pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych, bólów,  artretyzmu czy reumatyzmu, w regeneracji dysków międzykręgowych. Ma znaczny udział w utrzymaniu dobrego stanu chrząstek, ścięgien oraz paznokci. Wartym zauważenia jest też działanie gojące i poprawiające funkcjonowanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego (np.przy obniżonej perystaltyce, nieżytach, wrzodach żołądka i jelit).

Tak więc, kombinacja tych substancji ma bardzo dobry wpływ w przypadkach zaburzeń pracy  ścięgien, mięśni, układu mięśniowo-szkieletowego, zapalenia stawów i reumatyzmie.

Skład:

Woda oczyszczona, siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy, krzem organiczny .  

krzem organiczny  Si-G5™ - 2500 mg / l litr,

siarczan chondroityny: 10 g / l litr,

siarczan glukozaminy: 10 g / l litr

Dzienna porcja 30 ml zawiera:

75mg krzemu organicznego  Si-G5™
335 mg siarczanu chondroityny
335 mg siarczanu glukozaminy

Dawkowanie:
Miarka - 30 ml na dzień, korzystne są dwie dawki dziennie po 30 ml.

Arthrosil ™ można  dodać do dowolnego napoju lub pić bezpośrednio z miarki. Nie ma żadnych przeciwwskazań.

Jedna dawka całkowicie pokrywa dzienne zapotrzebowanie na krzem, chondroitynę i glukozaminę.

Jedna butelka wystarcza na 16 dni kuracji.

Z powodu obecności chondroityny  pochodzenia morskiego smak gorzki i lekko kwaśny jest normalny.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Trzymać poza zasięgiem dzieci.
Wstrząsnąć przed użyciem

 

Produkty powiązane

KRZEM-BOR SILICUM ORGANIQUE SI-G5™ NA STAWY W PŁYNIE  KONCENTRAT 50 ML GLYKAN INDUSTRIES KRZEM-BOR SILICUM ORGANIQUE SI-G5™ NA STAWY W PŁYNIE KONCENTRAT 50 ML GLYKAN INDUSTRIES

Krzem - Bor  jest jedyną oryginalną formułą, zawierającą 2 500 mg krzemu organicznego  i 300 mg boru w 50 ml płynu. 

 

Cena: 158,00 zł

KRZEM ORGANICZNY SILICIUM ORGANIQUE  Si-G5™ L'ORIGINAL 2500 mg/L NA STAWY 500ml GLYKAN INDUSTRIES KRZEM ORGANICZNY SILICIUM ORGANIQUE Si-G5™ L'ORIGINAL 2500 mg/L NA STAWY 500ml GLYKAN INDUSTRIES

Krzem organiczny G5™ o stężeniu 2500 mg/1 litr. Głównym działaniem substancji jest wzrost mechanizmów obronnych oraz rekonstrukcja chrząstki stawowej, ścięgien i mięśni.

Cena: 109,00 zł

KRZEM ORGANICZNY L'ORIGINAL SILICIUM ORGANIQUE Si-G5™ NA STAWY W PŁYNIE 2500 mg/50 ml KONCENTRAT GLYKAN INDUSTRIES KRZEM ORGANICZNY L'ORIGINAL SILICIUM ORGANIQUE Si-G5™ NA STAWY W PŁYNIE 2500 mg/50 ml KONCENTRAT GLYKAN INDUSTRIES

Krzem Organiczny Si-G5™ jest jedyną oryginalną formułą, zawierającą 2 500 mg krzemu organicznego w 50 ml płynu.

Fiolka 50 ml jest odpowiednikiem jednego litra Silicium Organique L`Original Si-G5™.

 

 

 

Cena: 150,00 zł

KRZEM ORGANICZNY SILICEA G5™ Z CHOLINĄ DLA KOBIET W PŁYNIE 2500 mg/50 ml KONCENTRAT GLYKAN INDUSTRIES KRZEM ORGANICZNY SILICEA G5™ Z CHOLINĄ DLA KOBIET W PŁYNIE 2500 mg/50 ml KONCENTRAT GLYKAN INDUSTRIES

Wyjątkowe połączenie krzemu i choliny wpływa znacząco na poprawę funkcjonowania organizmu kobiety na każdym etapie życia - w fazie wzrostu, okresu rozrodczego oraz w trakcie i po menopauzie.

 

Cena: 155,00 zł

KRZEM W ŻELU DO TWARZY I CIAŁA 60% KRZEMU Si- G5 48 ml GLYKAN INDUSTRIES KRZEM W ŻELU DO TWARZY I CIAŁA 60% KRZEMU Si- G5 48 ml GLYKAN INDUSTRIES

Krzem w żelu G5™ to doskonała formuła do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, w skład której wchodzi aż 60% krzemu.

Może być stosowany na skórze nadwrażliwej i alergicznej a także w wielu przypadkach chorób skóry, takich jak egzema, pokrzywka, łuszczyca itp. 

Cena: 78,00 zł

KRZEM ORYGINALNY W ŻELU ORSI   70 G KRZEM ORYGINALNY W ŻELU ORSI 70 G

Stosowanie OrSi® powoduje zrównoważenie całego organizmu i uzyskanie większego poziomu energii.

 

Cena: 75,00 zł

 KRZEM ORYGINALNY ORSI  RÓWNOWAGA ORGANIZMU,ENERGIA 300 ML KRZEM ORYGINALNY ORSI RÓWNOWAGA ORGANIZMU,ENERGIA 300 ML

Stosowanie OrSi® powoduje zrównoważenie całego organizmu i uzyskanie większego poziomu energii.

 

Cena: 39,00 zł

 KRZEM ORYGINALNY ORSI RÓWNOWAGA ORGANIZMU, ENERGIA 1000ml KRZEM ORYGINALNY ORSI RÓWNOWAGA ORGANIZMU, ENERGIA 1000ml

Stosowanie OrSi® powoduje zrównoważenie całego organizmu i uzyskanie większego poziomu energii.

Cena: 130,00 zł

 KRZEM ORYGINALNY ORSI RÓWNOWAGA ORGANIZMU, ENERGIA 500ml KRZEM ORYGINALNY ORSI RÓWNOWAGA ORGANIZMU, ENERGIA 500ml

Stosowanie OrSi® powoduje zrównoważenie całego organizmu i uzyskanie większego poziomu energii.

Cena: 78,00 zł

 KRZEM Z BOREM NA STAWY W PŁYNIE SILOR+B 300 ml INWEX REMEDIES KRZEM Z BOREM NA STAWY W PŁYNIE SILOR+B 300 ml INWEX REMEDIES

Silor+B zapobiega osteoporozie i zwyrodnieniom stawów, chroni skórę przed starzeniem i przyspiesza gojenie się ran.

Cena: 43,00 zł

 KRZEM Z BOREM W PŁYNIE SILOR+B 1000ml INVEX REMEDIES KRZEM Z BOREM W PŁYNIE SILOR+B 1000ml INVEX REMEDIES

Silor+B zapobiega osteoporozie i zwyrodnieniom stawów, chroni skórę przed starzeniem i przyspiesza gojenie się ran.

Cena: 130,00 zł

REGENERUJĄCY ŻEL DO TWARZY I CIAŁA Z KRZEMEM ORGANICZNYM SILOR+B 200 ml INWEX REMEDIES REGENERUJĄCY ŻEL DO TWARZY I CIAŁA Z KRZEMEM ORGANICZNYM SILOR+B 200 ml INWEX REMEDIES

Silor+B regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym łagodzi wszelkie podrażnienia, wykazuje właściwości regenerujące i nawilżające. 

Cena: 37,00 zł

ZIEMIA OKRZEMKOWA NA OCZYSZCZANIE, ODRTRUWANIE, WZMOCNIENIE 1000g PERMA-GUARD ZIEMIA OKRZEMKOWA NA OCZYSZCZANIE, ODRTRUWANIE, WZMOCNIENIE 1000g PERMA-GUARD

Ziemia Okrzemkowa FSF wspomaga odtruwanie organizmu i oczyszczanie układu pokarmowego pomaga wyeliminować pasożyty, znacznie poprawia stan skóry, włosów i paznokci, wzmacnia układ mięśniowo-naczyniowy zmniejszając ryzyko urazów i przyśpieszając gojenie się ran oraz złamań wspomaga tworzenie się kolagenu i elastyny. 

Cena: 59,90 zł

ZIEMIA OKRZEMKOWA NA OCZYSZCZANIE, ODRTRUWANIE, WZMOCNIENIE 500g PERMA-GUAR ZIEMIA OKRZEMKOWA NA OCZYSZCZANIE, ODRTRUWANIE, WZMOCNIENIE 500g PERMA-GUAR

Ziemia Okrzemkowa FSF wspomaga odtruwanie organizmu i oczyszczanie układu pokarmowego pomaga wyeliminować pasożyty, znacznie poprawia stan skóry, włosów i paznokci, wzmacnia układ mięśniowo-naczyniowy zmniejszając ryzyko urazów i przyśpieszając gojenie się ran oraz złamań wspomaga tworzenie się kolagenu i elastyny.

Cena: 35,90 zł

Opinie o produkcie (0)

Informacja

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, nie mogą być zastępstwem profesjonalnego medycznego doradztwa. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania związanego z terapią radzimy poinformować swojego lekarza o takim zamiarze. „Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu".

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemy Cię o nowościach i promocjach w sklepie, a także rabatach specjalnych dla naszych subskrybentów!

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl